نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: نداشتن خواستگار

2795
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38884
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن خواستگار

سلام دوستان عزیزمم
    من ۲۸ سالمه و تا الان هیچ خواستگاری نداشتم، بنظرتون چکنم ؟

2. کاربران زیر از معصومهss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38659
    تشکـر
    1
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نداشتن خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط معصومهss نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزمم
    سلام عزيزم ميشه بگي شرايطت چطور هست ؟! شايد از خونه زياد بيرون نميري يا خانواده تون سخت گير هستن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38452
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیزمم

سلام
    عزیزم چرا اینقدر دوست داری ازدواج کنی؟ اینکه شما میگی خواستگار ندارم مشکل از شما نیست. شما تنها نیستید عزیز من! مشکل هم شما نیستید، مشکل از جامعه مونه. جوونای جامعه مون وقتی دوست دختر دوست پسر داشته باشن، دیگه چه نیازیه به ازدواج براشون. به نظر من یه هدف برای خودت مشخص کن و برای خودت یه برنامه بریز که به هدفت برسی. شاد و مستقل باش و از زندگی لذت ببر. خودتو عذاب نده.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38884
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از پاسخ هاتون🌹🌹🌹
    اره حقیقتش من اصلا بیرون نمیرم، فقط کار و خونه، کارم هم جوریه که با هیچکس ارتباط ندارم 🙈 اما اضافه وزنم هم زیاده فک کنم دلیلش همین باشه، وگرنه من شاغلم با درآمد خوب، خونه، ماشین و امکانات کامل، تحصیلات عالی،
    میدونین دیگه به سنی رسیدم که تنهایی تحملش واسم سخته یه همدم میخوام کسی که تکیه گاهم باشه، اما خب چه میشه کرد 😭

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام دوستان عزیزمم
    سلام دوست گرامی
    نداشتن تعامل اجتماعی و خلق و خوی مناسب و شاد میتونه باعث فاصله گرفتن یا نزدیک نشدن افراد به شما بشه. برای نمونه ممکنه اینطوری جا افتاده باشه که همه در مورد شما بگن ایشون قصد ازدواج نداره پس نرو سمتش.
    سعی کنید بیشتر در مهمونی ها، بیرون رفتن ها و... حضور داشته باشید. همچنین ورزش و باشگاه رفتن میتونه برا سلامتی و پیدا کردن کردن دوستان جدید مفید باشه. دوستان خانوم جدید میتونه دروازه آشنایی آقایون با شما باشه. پس منظور لزوما دوستی با آقایون نیست.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنونم از پاسخ هاتون
    اره حقیقتش من اصلا بیرون نمیرم، فقط کار و خونه، کارم هم جوریه که با هیچکس ارتباط ندارم اما اضافه وزنم هم زیاده فک کنم دلیلش همین باشه، وگرنه من شاغلم با درآمد خوب، خونه، ماشین و امکانات کامل، تحصیلات عالی،
    میدونین دیگه به سنی رسیدم که تنهایی تحملش واسم سخته یه همدم میخوام کسی که تکیه گاهم باشه، اما خب چه میشه کرد
    سلام
    بنظرم باشگاه ثبتنام کنین که هم مشکل اضافه وزنتون حل بشه هم اینکه با افرادجدیداشنامیشید که هم براروحیتون خوبه هم دوستای جدیدپیدامیکنید و بالاخره بیشتردیده میشید.ازنظرسنی هم نگران نباشید مشکلات اقتصادی و خیلی اتفاقات دیگه باعث شده سن ازدواج توکشورمابسیاربالا بره.
    خواهرشوهر من ۳۶سالشه هنوز مجرده و مستقل و شاد کلی اززندگیش لذت میبره.منظورم این نیست که بفکرازدواج نباشین ولی خودتونو ناراحت این قضیه نکنین و سعی کنین تاحدممکن اززندگیتون لذت ببرین.انشالله زودتر قسمتتون بشه و با مردایده التون اشنابشید وازدواج کنین.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

8. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش منم مث شما بودم.
    هربار که یکی میاد طرفم کلی باید برنامه ریزی کنم غرورش از جواب منفی که میدم خدشه دار نشه واقعا سخته!
    معصومه جان من خودم نظرم اینه ادم یا ازدواج نمیکنه یا یه ازدواج خوب میکنه.ازدواج خیلی خوبه ولی تو جامعه ای که الان قرار داریم خیلی باید تیز باشی تا بتونی یه ازدواج خوب بکنی.

10. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    کاش منم مث شما بودم.
    هربار که یکی میاد طرفم کلی باید برنامه ریزی کنم غرورش از جواب منفی که میدم خدشه دار نشه واقعا سخته!
    معصومه جان من خودم نظرم اینه ادم یا ازدواج نمیکنه یا یه ازدواج خوب میکنه.ازدواج خیلی خوبه ولی تو جامعه ای که الان قرار داریم خیلی باید تیز باشی تا بتونی یه ازدواج خوب بکنی.
    درود دوست گرامی
    میخوام به یه چیز تازه دعوتتون کنم که در موردش فکر کنید، به نظرتون ممکن نیست همین برنامه ریزی نوعی تلاش غیر آگاهانه برای رد کردن باشه؟ یعنی تو ذهنتون یه سناریو میسازید که من خواستگار رو در اوج مثلا بزرگی رد میکنم بدون اینکه بهش برخوره و جانب غرور اش رو رعایت میکنم؟
    اگه از نظرتون اشکالی نداره و دخالت طلقی نمی کنید، لطفاً به این قضیه هم فکر کنید که ممکنه دارید با این کار ناخودگاه از خودتون یه چهره مثبت خیالی میسازید که خواستگاراش رو رد میکنه اما نمیزاره غرورشون لطمه بخوره. احتمالاً تو این سناریو احتمالی آخر سر به خودتون افتخار می کنید.

مطمئناً هدف قضاوت در مورد شما بزرگوار نیست، فقط دعوت میکنم یکبار از این جنبه هم بهش نگاه کنید.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    درود دوست گرامی
    میخوام به یه چیز تازه دعوتتون کنم که در موردش فکر کنید، به نظرتون ممکن نیست همین برنامه ریزی نوعی تلاش غیر آگاهانه برای رد کردن باشه؟ یعنی تو ذهنتون یه سناریو میسازید که من خواستگار رو در اوج مثلا بزرگی رد میکنم بدون اینکه بهش برخوره و جانب غرور اش رو رعایت میکنم؟
    اگه از نظرتون اشکالی نداره و دخالت طلقی نمی کنید، لطفاً به این قضیه هم فکر کنید که ممکنه دارید با این کار ناخودگاه از خودتون یه چهره مثبت خیالی میسازید که خواستگاراش رو رد میکنه اما نمیزاره غرورشون لطمه بخوره. احتمالاً تو این سناریو احتمالی آخر سر به خودتون افتخار می کنید.

مطمئناً هدف قضاوت در مورد شما بزرگوار نیست، فقط دعوت میکنم یکبار از این جنبه هم بهش نگاه کنید.
    سلام اقا نیما ممنون از نظرتون
    ولی من با هر مردی برخورد میکنم هر قدرم از نظر موقعیت عالی باشه تفکرش مثل عرب هاست شاید شانس من اینجوریه.
    مثلا توی قم اکثرا رسم دارن ازمایش بکارت بگیرن و خیلی از مرداهم قبولش دارن.من حاضرم طرفم پول و تحصیلات نداشته باشه ولی از خودشو شخصیتش خوشم بیاد.
    اما برعکس هم دانشگاهی ها یا مردایی همیشه میان خواستگاری که با وجود سواد بالا و وضع مالی عالی شخصیت غیرقابل تحمل دارن و افکاری دارن که من نمیتونم بپذیرم.
    توی قم جو مذهبی خاصی هست و مردای قمی هم به طبع با اون جو مذهبی بار اومدن و تفکرات خشک مذهبی دارن در مورد زن هرچند برای خودشون ازادی های زیادی قائل میشن.

13. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام اقا نیما ممنون از نظرتون
    ولی من با هر مردی برخورد میکنم هر قدرم از نظر موقعیت عالی باشه تفکرش مثل عرب هاست شاید شانس من اینجوریه.
    مثلا توی قم اکثرا رسم دارن ازمایش بکارت بگیرن و خیلی از مرداهم قبولش دارن.من حاضرم طرفم پول و تحصیلات نداشته باشه ولی از خودشو شخصیتش خوشم بیاد.
    اما برعکس هم دانشگاهی ها یا مردایی همیشه میان خواستگاری که با وجود سواد بالا و وضع مالی عالی شخصیت غیرقابل تحمل دارن و افکاری دارن که من نمیتونم بپذیرم.
    توی قم جو مذهبی خاصی هست و مردای قمی هم به طبع با اون جو مذهبی بار اومدن و تفکرات خشک مذهبی دارن در مورد زن هرچند برای خودشون ازادی های زیادی قائل میشن.
    من ۲۱ سالمه و متاهل هستم حاضرم همه چیزمو بدم ولی جای شما باشم همیشه غصه میخورم که چرا ازدواج کردم چون از وقتی ازدواج کردم تنهاتر شدم جای اینکه همدم داشته باشم بخاطر اخلاقای بد همسرم از همه دورشدم خودشم که فقط به فکر درس وکار خودشه من این وسط فقط اسیر شدم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم سارا نمایش پست ها
    من ۲۱ سالمه و متاهل هستم حاضرم همه چیزمو بدم ولی جای شما باشم همیشه غصه میخورم که چرا ازدواج کردم چون از وقتی ازدواج کردم تنهاتر شدم جای اینکه همدم داشته باشم بخاطر اخلاقای بد همسرم از همه دورشدم خودشم که فقط به فکر درس وکار خودشه من این وسط فقط اسیر شدم
    سلام عزیزم. واقعا ناراحت شدم اینو گفتی امیدوارم تغیرمثبتی تو زندگیت رخ بده .هرکسی یه جور مشکل داره.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

متاهل ها میگن کاش مجرد بودیم
    مجرد ها میگن کاش متاهل بودیم
    بیکارا به دنبال کار
    شاغلان ناراضی از کار
    غافل از اینکه زندگی همین الانه از همین لحظه لذت ببر

17. کاربران زیر از Tarah4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم سارا نمایش پست ها
    سلام...خب شما هم از اونور بوم افتادین و خیلی زود ازدواج کردین....مجرد بودن از 25 سالگی به بعد واقعا خیلی زیاد میشه فشارش

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم اصلا نگران نباش و بدان خواست خدا بوده و سرنوشت شما از قبل نوشته شده فقط اعتقادات شرعی تو حفظ کن و وقتش رسید انشالله سروسامان میگیری فقط مهم پاک بودنه نکه فک کنی من خیلی معتقدم ولی مطمئنم پاک بودن بی نتیجه نخواهد بود و همه ادیان واسه پاکی احترام قائل هستن و شما خوشبخت خواهی شد اگه فقط اصول زندگی رو رعایت کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)